Meniu
Prekių krepšelis

Polėkštės

Nuomojamos stiklinės polėkštės su aukso krašteliu. Skersmuo  ~ apie 33cm Polėkštės skirtos stalo dekoravimui, nenumatytos tiesioginiam kontaktui su maistu.  ..
1.50€
Be PVM:1.50€
Nuomojamos stiklo polėkštės su aukso krašteliu ir reljefiniu raštu. Skersmuo  ~ apie 33cm Polėkštės skirtos stalo dekoravimui, nenumatytos tiesioginiam kontaktui su maistu.  ..
1.50€
Be PVM:1.50€
Nuomojamos stiklo polėkštės savo tekstūra primenančios ledą. Skersmuo  ~ apie 33cm Polėkštės skirtos stalo dekoravimui, nenumatytos tiesioginiam kontaktui su maistu.  ..
1.25€
Be PVM:1.25€
Nuomojamos stiklo polėkštės su paauksuotais burbuliukais ant briaunos . Skersmuo  ~ apie 32cm Polėkštės skirtos stalo dekoravimui, nenumatytos tiesioginiam kontaktui su maistu.  ..
1.25€
Be PVM:1.25€
Nuomojamos skaidraus stiklo polėkštės. Skersmuo ~ apie 30cm  Polėkštės skirtos stalo dekoravimui, nenumatytos tiesioginiam kontaktui su maistu.  ..
1.25€
Be PVM:1.25€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Šioje svetainėje naudojami slapukai funkcionalumui ir Jūsų patogumui užtikrinti, siekiant pagerinti svetainės veiklą, taip pat statistiniais ir analitiniais tikslais. Plačiau apie tai skaitykite privatumo politikoje.
Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.