Meniu
Prekių krepšelis

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsinuomoti daiktus?

Paskaitykite informacija Kaip išsinuomoti? Arba susisiekite su mumis nurodytais el.pašto adresais ar telefono numeriais.

 

Kiek kainuoja nuomos paslaugos?

Nuomos kainos skirtingos kiekvienam daiktui ir yra nurodytos tinklapyje. Taip pat, kainos priklauso nuo tuo metu galiojančių akcijų ir specialių pasiūlymų.
 

Koks yra daiktų nuomos laikotarpis?

Visus siūlomus daiktus galite išsinuomoti apytiksliai 2 - 5 dienoms, už nurodytą kainą. Tai reiškia, kad galėsite atsiimti užsakytus daiktelius 1-2 dienos prieš šventę ir grąžinti 1-2 dienos po jos.

 

Prieš kiek laiko turėčiau užsisakyti nuomos paslaugą?

Patariame tai padaryti kuo anksčiau, žinant tikslią šventės datą, kad jūsų norimi jau nebūtų rezervuoti. Priimame užsakymus ir likus trumpam laikui iki šventės, tačiau tuomet yra didelė tikimybė, kad tam tikri daiktai jau bus išnuomoti ar rezervuoti.

 

Ar turiu sumokėti kokį nors užstatą?

Norint kad jūsų pageidaujami daiktai būtų rezervuoti, iš anksto sumokate pilną nuomos kainą. Ypatingai sezono metu (birželis-rugsėjis). Ne sezono metu ar kitais išskirtiniais atvejais gali būti taikomas ir mažesnis išankstinis apmokėjimas.

 

Kas atsitinka jei kažkas iš nuomotų daiktų sudūžta, sulūžta ar pasimeta?

Tokiu atveju prašome sumokėti priemoką nurodomą sutartyje, kurią pasirašote atsiimant daiktus. Jei indus ir ar kitus daiktus grąžinate nešvarius, pagal sutartį turite sumokėti 50% to daikto nuomos kainos.

 

Ar Jūs domina bendradarbiavimas su švenčių dekoratoriais, vestuvių planuotojais, fotografais ir t.t?

Mes visuomet su malonumu apsvarstysime jūsų pasiūlymus. Rašykite mums el.paštu visas idėjas ir jų detales ir mes su Jumis susisieksime. 

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai funkcionalumui ir Jūsų patogumui užtikrinti, siekiant pagerinti svetainės veiklą, taip pat statistiniais ir analitiniais tikslais. Plačiau apie tai skaitykite privatumo politikoje.
Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.